JOGA

Daj się ponieść swojemu ciału w inny wymiar odprężenia, ale odprężenia zarówno fizycznego jak i psychicznego! Zrelaksuj się z nami na zjawiskowym tarasie nad samą Zatoką, o wschodzie czy to o zachodzie słońca! Niezapomniane wrażenia, pełen chill i spokój ducha tylko na Chałupy7.

SUPY

Nie ma nic lepszego w bezwietrzny dzień jak nasze SUP’y. Z pokładu pompowanej dechy można podziwiać podwodny świat Zatoki Puckiej. Można również zadbać o dobrą kondycję płynąc do Kuźnic/Władysławowa i z powrotem. W Chałupy7 mamy spory wybór sprzętu i zawsze dobierzemy coś odpowiedniego, byś maksymalnie mógł wykorzystać wolny czas.

SURFING

Chyba nic bardziej nie kojarzy się z wakacjami jak Surfing na falach! Raptem 200m od Chałupy7, a po drugiej stronie półwyspu, gdy pojawiają się fale na Bałtyku, pojawia się również i iście Hawajski klimat! W naszej bazie możesz wypożyczyć wraz ze znajomymi deski surfingowe dla tych mniej jak i bardziej zaawansowanych surferów! 

ROWERY

A co gdy wody mamy chwilowo dość? Wycieczki rowerowe będą idealną alternatywą. Tuż obok naszej bazy możesz wypożyczyć rower dla siebie i całej ekipy i pojechać na Hel i z powrotem, co daje masę atrakcji na cały dzień! No i oczywiście świetnie wykorzystany czas w formie treningu naszej kondycji.

port-chalupy-wypozyczalnia-rowerow-kajakowi-lodzi-51333